Me një foto nga fëmijëria, Loredana zbulon datën e publikimit të këngës së re – Lajmi.net
Me një foto nga fëmijëria, Loredana zbulon datën e publikimit të këngës së re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:45, 3 December 2018
Loredana Zefi ditë më parë ka paralajmëruar projektin e saj të ri.

Loredana Zefi përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ka zbuluar detajet e këngës së re, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur një imazh nga fëmijëria ta paralajmërojë këngën e re, ku shfaqet duke buzëqeshur.

Loredana bëri të ditur që titulli i këngës së re nga Loredana është “Miliondollarsmile”, ndërsa publikohet më 7 dhjetor.

“E pra, më 7 dhjetor ka ardhur koha! Miliondollarsmile në Spotify. Unë isha duke qeshur në fëmijëri, në të vërtetë është buzëqeshje milion dollarëshe në këtë tokë :)”, ka shkruar ndër të tjera Loredana.

Kujtojmë se reperja pret që së shpejti të bëhet nënë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO