Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës – Lajmi.net
Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:29, 11 October 2018
Tashmë është bërë e ditur që ata po vijnë me duet.

Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net

Kurse, sonte u zbulua një detaj tjetër.

Fjala është për datën e lansimit të këtij projekti muzikor, e që do jetë nesër (e premte) ora 17:00.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Seveni përmes një fotografie të hedhur në Instagram e padyshim  që të shumta ishin edhe komentet e fansave të cilët thoshin se mezi po e presin këtë projekt./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO