Me laps kimik krijon melodi unike – Lajmi.net
Me laps kimik krijon melodi unike
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:57, 5 December 2017
Ky djalosh arrin që të krijojë melodi unike me anë të vetëm dy mjeteve të vogla që i mban në duar, shkruan lajmi.net

Me anë të dy lapsave kimik si dhe një tavoline, krijon melodi unike. Video e cila është gjiruar, është shikuar prej më shumë se 570 mijë njerëzve.

Performanca e tij është e shkëlqyer, duke marrë parasysh edhe moshën e tij të re.

Shikojeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3