Me kukull dhe me sjellje të çuditshme, njihuni me vajzën enigmatike që frikësoi jurinë – Lajmi.net
Me kukull dhe me sjellje të çuditshme, njihuni me vajzën enigmatike që frikësoi jurinë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:03, 12 November 2017
Kjo vajzë vërtetë është shumë engimatike, shkruan lajmi.net

Ka hyrë në sallë për të performuar, me një kukull në dorë dhe me një sjellje të çuditshme. Kjo menjëherë nisë të frikësojë audiencën dhe jurinë.

U drejtua tek juria, ndërsa njëri prej tyre kërkoi ndihmë, megjithatë, vajza e bëri të veten.

Në fund, kur duhej dhënë mendimi nëse duhej pranuar ose jo, njëzëri e pranuan nga frika.

Shikoni videon nëse nuk frikësoheni… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sjellje e çuditshme, skene, vajze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball