Me këto fjalë Kim Kardashian e uron Kylie Jenner për ditëlindje! – Lajmi.net
Me këto fjalë Kim Kardashian e uron Kylie Jenner për ditëlindje!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:15, 10 August 2018
Modelja e njohur, Kylie Jenner mbrëmë festoi ditëlindjen e 21-të.

Ajo organizoi një mbrëmje të madhe me miqtë dhe familjarët të cilët kaluan momente tejet të lumtura, shkruan lajmi net.

Dhe tani, motra e saj Kim Kardashian ka zgjedhur një fotografi për të uruar atë për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen e 21-të zemra ime, Kylie Jenner!!!, Është një udhëtim i mirë që motra ime bëri për këto 21 vjet. Shumë e lumtur me qenë motër me ty dhe nëna ime do kënaqet pafund!! Të dua shumë! Ti gjithmonë për mua do jesh e vogël dhe do jem me ty pavarësisht të gjithave”, ka shkruar ajo.

Motrat Kardashian shquhen për format trupore bombastike, të cilat shpesh i shfaqin edhe në rrjete sociale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO