Me këto fjalë Dhurata Ahmetaj e uron babain për ditëlindje – Lajmi.net
Me këto fjalë Dhurata Ahmetaj e uron babain për ditëlindje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 12 September 2018
Këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit duke mos munguar edhe ato nga përditshmëria, shkruan lajmi net.

Në një postim të fundit, Ahmetaj ia uron ditëlindjen babait të saj teksa zgjedh këto fjalë emocionuese: “Nuk është asnjë dhuratë në botë që mund të ketë vlerë të madhe sa kontributi yt në jetën time. Urime për babain më të mirë në botë. Urime ditëlindja Babi”, ka shkruar ajo.

“A po vjen”, është projekti i ri i saj të cilin e ka lansuar para një jave që ka filluar të pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO