Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt – Lajmi.net
Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:00, 12 October 2018
Ka publikuar një sërë projektesh këtë vit.

Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj e cila nuk po ndalet së punuari në projekte të reja muzikore, shkruan lajmi net.

“Gigi”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku vjen në bashkëpunim me artistin shqiptar që jeton në Itali, Sin boy. Ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku sa që për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi 10 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Dhe tani, menaxheri i labelit “On Records”, Met Elshani në të cilin bën pjesë edhe Rina ka paralajmëruar projektin e radhës të Balajt me anë të një video të postuar në Instagram.

“Së shpejti, RINA”, është përshkrimi që ia ka bashkangjit videos.

Se a është solo apo bashkëpunim Meti nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO