Me këtë trik të thjesht, gjoksi juaj do të duket perfekt (Video) – Lajmi.net
Me këtë trik të thjesht, gjoksi juaj do të duket perfekt (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 13:19, 12 August 2017
Olivia Buckland me anë të një videoje ka treguar se sa lehtë ju mund të rregulloni gjoksin tuaj që ai të duket shumë bukur dhe seksi.

Olivia në këtë video shihet që ajo në fillim nuk ë përdor këtë praktikë, në mënyrë që të vërehet ndryshimi pasjtaj, transmeton lajmi.net.

Ajo merr dy lecka të vogëla ngjitëse dhe i kap në gjoksin e saj dhe i tërheq lartë, në mënyrë që gjoksi i saj të rri lartë dhe sa më skesi.

Ajo madje nuk përdor as sytjena kur i përdor ato, thjesht e vesh fustanin dhe duket shumë tërheqëse.

Me këtë praktitë të thjeshtë çdo femër tash mund të rregulloj gjoksin e saj që të duket shume seksi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjoksi, perfekt, Trik

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble