Me këtë imazh Tuna uroi “Ditën e baballarëve” (Foto) – Lajmi.net
Me këtë imazh Tuna uroi “Ditën e baballarëve” (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:23, 19 June 2017
Këngëtarja Altuna Sejdiu po shijon muajt parë si nënë, pas lindjes së Tianit.

Ajo dhe Patrisi shihen si dy prindër të përkushtuar jashtëzakonisht shumë ndaj djalit, shkruan lajmi.net.

Madje, nga ajo që Tuna sjell përmes rrjeteve sociale, Patrisi njihet si një baba i mrekullueshëm.

Meqenëse dje ishte e ashtuquajtura ‘Dita e Baballarëve’, Tuna e uroi këtë ditë me një foto të veçantë të Patrisit me djalin. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown