Me këtë foto provokuese Enca “thumbon” ata që i thonë e trashë (Foto) – Lajmi.net
Me këtë foto provokuese Enca “thumbon” ata që i thonë e trashë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:22, 12 August 2017
Pa asnjë dyshim mund të thuhet se Enca Haxhia është femra më e përfolur e shoubizit vendor.

Më e përfolur ajo bëhet për shkak të veprimeve që ajo bën, i tillë është edhe ai i fundit, shkruan lajmi.net.

Enca gjatë ditës së sotme kishte vendosur të sjellë disa fotografi me të brnedshme, të cilat i shkrepi para pasqyrës.

Me këto imazhe Enca zbuloi linjat e saj, duke “thumbuar” edhe të tjerët që i thonë se ajo ka shtuar shumë peshë.

“Kjo trashësi sjell të gjithë meshkujt në oborr” është mbishkrimi i Encës sipër fotos me të brendshme, në të cilën fytyrën e ka mbuluar me figurën e një mbretëreshe, ashtu siç edhe e quan veten. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO