Me këtë emër e thërret Lori, Xhensilën (Video) – Lajmi.net
Me këtë emër e thërret Lori, Xhensilën (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:13, 17 July 2017
Këngëtarja Loreta Kaçka- Lori ishte protagoniste e rubrikës 'Kë zgjedh' të emisionit Mirage, këtë të premte.

Lori zgjodhi mes emrave të njohur të estradës, duke dhënë edhe nga një mendim për atë që zgjedhte.

Lori kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Kidës dhe Xhensilës, me këtë rast ajo e quajti me një emër interesant këtë të fundit.

Ndiqeni videon nga minuta 2:20 dhe kuptoni se me çfarë emri e quan Xhensilën, Lori. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Lori "Ke zgjedh"

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion