Më e madhja apo më e bukura!? (FOTO) – Lajmi.net
Më e madhja apo më e bukura!? (FOTO)
Autori: Lajmi.net ShowBiz 22:12, 13 March 2015

Tani është zyrtare: Prapanica e madhe e ka mundur modelin e deritashëm të vijave perfekte trupore.

Pra kush e ka më të mirën?
2014-ta ishte viti kur ‘belfie’ u bë e famshme, gjithashu edhe rritja shumë e madhe (44%) e ndërhyrjeve në prapanicë.

Cdo ditë e më shumë të famshme po zgjedhin ta përqafojnë madhësinë në të pasmet e tyre, femrat kanë krijuar një listë me të pasmet më të bukura në qilimin e kur por edhe në rrjetet sociale.
Femrat e kanë krijuar këtë listë por gjithcka do të varet nga femrat të cilat e kanë mundësinë që të votojnë dhe ta zgjedhin më të mirën.

Në këtë listë do ti gjeni Beyonce’n, Kim Kardashian, Amber rose, Jennifer Lopez etj.
Shikoni fotot më poshtë dhe gjykoni vetë.

Duke klikuar Këtu mund të votoni

 

267A7E4300000578-2992416-image-m-99_1426204366751 26960C8500000578-2992416-image-a-65_1426202914034 26965FF400000578-2992416-image-m-101_1426204391576 269628AF00000578-2992416-image-m-55_1426202783331 269649F400000578-2992416-image-a-77_1426203772640 269650CC00000578-2992416-image-m-76_1426203762710 2696063E00000578-2992416-image-a-24_1426201130975 2696285F00000578-2992416-image-m-53_1426202766209 2696420B00000578-2992416-image-a-36_1426202545913 2696427A00000578-2992416-image-m-38_1426202558628 2696265800000578-2992416-image-m-23_1426201121571 2696267700000578-2992416-image-m-59_1426202830153 2696281300000578-2992416-image-a-49_1426202738481 2696289400000578-2992416-image-m-64_1426202906216 2696289900000578-2992416-image-a-93_1426204305379 2696387500000578-2992416-image-m-116_1426205330027 2696423000000578-2992416-image-a-58_1426202823216 2696617400000578-2992416-image-m-95_1426204311224

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2