McLaren ua ofron klientëve mundësinë që modeli 720S të kompletohet siç duan ata (Foto) – Lajmi.net
McLaren ua ofron klientëve mundësinë që modeli 720S të kompletohet siç duan ata (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:04, 16 March 2017
Pas prezantimit të modelit 720S, kompania McLaren do të lansojë një platformë në internet, përmes së cilët klientët e porosisin si duan ata këtë makinë.

Të gjithë ata që kanë vendosur ta blejnë super-makinën, do t’ju jepet mundësia të zgjedhin ngjyrën, rrotat, pajisjet teknologjike dhe materialin e ulëseve, transmeton Telegrafi.

Në këtë formë, prodhuesi do t’i kryejë të gjitha porositë, para se t’ia dërgojë veturën klientit në shtëpi.

Megjithëse çmimet janë mjaft të larta, pronarët e rinj të këtyre modeleve mund të zgjedhin edhe teknologji shtesë, si dhe mundësi të rritjes së kuajfuqive.

Fjalët kyçe: McLaren

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels