McLaren rikthen modelin 570GT në vetëm tre njësi (FOTO) – Lajmi.net
McLaren rikthen modelin 570GT në vetëm tre njësi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:36, 17 April 2017
Janë bërë tre vjet, që kur McLaren ka filluar të zhvillojë biznesin në Kinë, ndërsa modeli 570GT ishte i pari që e ka prodhuar në atë vend.

Pasi kjo veturë ishte shumë e pëlqyer, prodhuesi britanik do ta kthejë sërish, por në edicion të limituar në vetëm tre njësi.

Megjithëse nuk bëhen të ditura detajet, dihet se kjo makinë do të jetë e fuqishme, si dhe ka të integruar teknologji të lartë.

Për të parë këtë McLaren, duhet të pritet derisa të fillojë Shangai Auto Show 2017 ku do të prezantohet dhe mund të porositet nga të interesuarit.

 

Fjalët kyçe: McLaren

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy