McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram – Lajmi.net
McGregor nuk dorëzohet, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:56, 11 October 2018
Conor McGregor ka reaguar përsëri me një postim në Instagram.

Conor McGregor nuk dorëzohet pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229.

Ylli i madh irlandez ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Ai shihet në momentin duke hyrë në arenë para meçit me Khabibin derisa mban duart lartë, përcjell lajmi.net.

McGregor ka paralajmëruar se do të rikthehet fuqishëm pas humbjes nga rusi madje duke e lënë të hapur mundësinë e një revanshi me të. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO