McGregor mposhtet nga Mayweather, shikojeni çfarë ka bërë sot në Facebook (FOTO) – Lajmi.net
McGregor mposhtet nga Mayweather, shikojeni çfarë ka bërë sot në Facebook (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:33, 2 September 2017
Conor McGregor ka publikuar një mesazh të ri në Facebook pas humbjes nga Floyd Mayweather.

“Orangutani i kapur i cili i përcjelli rregullat e cirkut dhe u pasurua prej tij”, shkroi McGregor.

Por, mesazhi i tij ka zgjua edhe kritika nga tifozët që ia përkujtuan se ai nuk e mbajti premtimin për nokautimin e Floyd Mayweather. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Conor McGregor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master