McGregor mbërrin në LA, ka një mesazh për Mayweather – Lajmi.net
McGregor mbërrin në LA, ka një mesazh për Mayweather
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:17, 11 July 2017
Conor McGregor ndihet optimist para duelit me Floyd Mayweather.

Conor McGregor ka arritur në Los Angeles për përgatitjet e fundit para përballjes me Floyd Mayweather.

McGregor ka thënë se kundërshtari i tij është dashur të qëndrojë në pension, pasi sipas tij, humbjen veçse e ka të siguruar.

“Nuk më intereson se çfarë bën ai”, ka thënë McGregor. “Nuk më intereson. Është dashur të qëndrojë i pensionuar. Tani e ka punën pisk. Kjo është e vërteta e Zotit. Është dashur të paguajë taksat dhe të qëndrojë në pension. Dhe nuk është dashur ta thërras emrin tim”.

Fjalët kyçe: Connor McGregor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy