McGregor – Mayweather, më në fund vjen lajmi i madh (FOTO) – Lajmi.net
McGregor – Mayweather, më në fund vjen lajmi i madh (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:16, 18 May 2017
Një nga meçet më të mëdha në histori të boksit është shumë afër që të realizohet, pasi Conor McGregor ka pranuar të ballafaqohet me boksierin Floyd Mayweather.

Lajmin e ka konfirmuar presidenti i UFC, Dana White, i cili tha se McGregor ka nënshkruar kontratën.

“Tashmë varet nga unë që të arrij marrëveshje me Mayweather. Ne kemi njërën anë që ka nënshkruar marrëveshjen dhe duhet të nënshkruajmë edhe me Mayweather që meçi të luhet”, tha White. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble