McGregor luan me kokën e Mayweather, shikojeni reagimin e amerikanit (VIDEO) – Lajmi.net
McGregor luan me kokën e Mayweather, shikojeni reagimin e amerikanit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:54, 15 July 2017
Dueli i shekullit mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather do të zhvillohet me 26 gusht në Las Vegas, por lufta mes dy yjeve të boksit tashmë ka filluar.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master