McGregor ka parashikuar fundin e luftës me Floyd Mayweather – Lajmi.net
McGregor ka parashikuar fundin e luftës me Floyd Mayweather
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 1:02, 11 July 2017
Conor McGregor është ndihet optimist para ndeshjes më të rëndësishme në karrierën e tij, ndaj Floyd Mayweather.

Irlandezi ka parashikuar fitoren e tij ndaj Mayweather, madje para përfundimit të 12 raundeve.

Sfida mes McGregor dhe Mayweather, është meçi kryesor i kësaj vere në sportet luftarake, i cili do të organizohet më 26 gusht.

“Ai pret ta mposht Floydin në raundin e katërt”, ka deklaruar një mik i McGregor, citon një gazetë irlandezeve.

“Conor është i bindur në fitore, ku do ta shokojë botën me paraqitjen e tij”./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush