McGregor ka një dëshirë interesante për Khloe Kardashian – Lajmi.net
McGregor ka një dëshirë interesante për Khloe Kardashian
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:44, 18 February 2017
Connor McGregor nuk heziton ta thotë atë që e mendon.

Connor McGregor ka thënë se pëlqen format e trupit të Khloe Kardashian.

Dhe, luftëtari i ringut në UFC kësaj radhe është marrë me të pasmet e Khloet.

Ai ka pranuar se ka një dëshirë, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk është se e admiroj por do më të pëlqente t’ia shihja nga afër”, deklaroi McGregor. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble