McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para – Lajmi.net
McGregor e filloi përleshjen i pari, dalin faktet e para
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:36, 10 October 2018
Dita e ditës po dalin fakte interesante për përleshjen në mes të Conor McGregorit dhe të Khabib Nurmagomedov.

Me dhjetëra kamera prezent në natën e skandalit në Las Vegas, po dalin xhirime nga shumë kënde.

Kamreat kanë arritur të zbulojnë një detaj interesant, që tregon se si McGregor e filloi zënkën i pari, përcjell “lajmi.net”.

Irlandezi sulmoi i pari, duke grushtuar Islam Makhachev brenda ringut.

Më pas Makhachev ka arritur t’i kundërvihet McGregorin, duke krijuar një përleshje të madhe brenda në kafaz edhe pse sigurimi tentoi që t’i qetësoj ata. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO