McGregor dhe motra e Kim Kardashian, shikoni çfarë ka ndodhur – Lajmi.net
McGregor dhe motra e Kim Kardashian, shikoni çfarë ka ndodhur
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:57, 19 February 2017
Conor McGregor i fiksuar pas Khloe Kardashian. Kampioni i UFC që konsiderohet edhe si njeriu më i fortë i planetit synon të bëjë për vete motrën e Kim Kardashian.

Këtë e ka bërë të ditur në një intervistë dhënë për revistën amerikane “GQ”.

Një sinjal i dhënë në distancë për ta bërë Khloe të reflektojë.

A do të nisë një histori mes ish te fejuarës së James Harden dhe sportistit të arteve marciale? Kjo mbetet për t’u parë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Connor McGregor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool