McGregor bën shaka me Cristiano Ronaldon – Lajmi.net
McGregor bën shaka me Cristiano Ronaldon
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:45, 6 March 2018
Conor McGregor beson se e ka tejkaluar superyllin e Real Madridit si sportisti më fitimet më të mëdha në botë.

Conor McGregor është tallur me Cristiano Ronaldon duke pohuar se e ka tejkaluar superyllin e Real Madridit si sportisti më fitimet më të mëdha në botë.

“Duke bërë marrëveshje dhe duke pranuar marrëveshje! Mbreti e njeh Mbretin!”, ka shkruar Mcgregor në Instagram.

“Po ashtu, jam shumë i interesuar ta shoh listën e Forbes për atletët më të paguar për këtë vit. Tani e kam tejkaluar Cristiano Ronaldon siç i pata thënë më 2016”, shtoi ai.

Making deals and TAKING deals! Kings recognise Kings! Congrats to @jayz on his number 1 takeover from @diddy in the highest paid Forbes list. What a take-over! Diddy hasn’t been number 2 in so long. Until now. Zoom into that two tone with the powder blue on my wrist mate. You might see 1st place again. I am also really interested to see this years Forbes highest paid athletes list. I have now surpassed @cristiano Ronaldo as I told him I would in 2016. Floyd as a retired fighter that makes ZERO substantial revenue outside of them ropes is not on the list, and in the long game, is already dead. Mixed Martial Arts is a glorious game, Floyd. You are going to love it hahaha Someone tag 50cent in this for me. He blocked me on this the mad 50 year old instagram blocker. Ahh don’t block me 50 kid, I still like some of your songs. The older ones hahah King bless you all! @burgerking

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO