Mc Lifi sjell ‘Vet Mthae tdua’ në versionin e të folmes së Tetovës – Lajmi.net
Mc Lifi sjell ‘Vet Mthae tdua’ në versionin e të folmes së Tetovës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:31, 11 October 2017
I njohur për publikun u bë me rolin e ‘Arifhikmetit’.

Aktori Xhevdet Jashari sonte ka suprizuar publikun pasi me nofkën MC Lifi, ka publikuar këngën e parë, e cila mbanë titullin ‘Vet Mthae tdua’, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është bërë në versionin ‘tetovarçe’ dhe është një projekt satirik interesant nga ana e tij

‘Vet Mthae tdua’ është finalizuar edhe me klip./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arifhikmeti, MC Lifi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master