Mc Kresha apo Lyrical Son? Përgjigjen qytetarët – Lajmi.net
Mc Kresha apo Lyrical Son? Përgjigjen qytetarët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:06, 14 November 2017
Në rubrikën "VoxPop" të emisionit të shoubizit "Mirage" këtë javë qytetarët janë pyetur për reperin më të mirë.

Dy opsionet mes të cilave zgjodhën qytetarët ishin Mc Kresha dhe Lyrical Son, shkruan lajmi.net.

Edhe pse zakonisht jemi mësuar t’i shohim tek performojnë bashkë, kësaj radhe qytetarët duhej të zgjedhnin vetëm njërin prej këtyre emrave.

Në mesin e shumë reperëve që ka tregu ynë, Mc Kresha dhe Lyrical Son janë emra shumë të kërkuar në mbrëmje muzikore dhe autorë të shumë hiteve.

Për të kuptuar përgjigjet e qytetarëve rreth asaj se kë zgjodhën mes Mc Kreshës dhe Lyrical Son, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

 

 

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO