Mbyllet Trepça ’89-Prishtina, rezultat befasues (VIDEO) – Lajmi.net
Mbyllet Trepça ’89-Prishtina, rezultat befasues (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:57, 7 March 2017
Trepça ’89 e ka fituar kryendeshjen e Superligës ndaj Prishtinës.

Mitrovicasit triumfuan në Mitrovicë me rezultat minimal, 1:0.

Golin e fitores për “Minatorët” e realizoi John John në minutën e katërt, përcjellë “lajmi.net”.

Prishtina sot bëri ndër paraqitjet më të dobëta këtë sezon..

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble