Mbyllet Sigal Prishtina-Peja, ky është rezultati – Lajmi.net
Mbyllet Sigal Prishtina-Peja, ky është rezultati
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:47, 5 April 2017
Sigal Prishtina e ka fituar derbin ndaj Pejës.

Bardhekaltërit triumfuan me gjashtë pikë epërsi, 79:73.

Vendësit ishin në epërsi gjatë gjithë kohësh dhe pjesën e parë e mbyllën 42:36, përcjellë “lajmi.net”.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të Superligës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Peja, Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool