Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Real Madrid – Levante, rezultati do t’ju befasojë (VIDEO) – Lajmi.net
Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Real Madrid – Levante, rezultati do t’ju befasojë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:49, 9 September 2017
Ivi Lopez dhe Lucas Vazquez shënuan golat në pjesën e parë të ndeshjes Real Madrid - Levante, që përfundoi me rezultat 1:1.

Fjalët kyçe: Levante, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master