Mbyllet njëra hyrje në QKUK (Video) – Lajmi.net
Mbyllet njëra hyrje në QKUK (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 21:13, 17 May 2017
Njëra hyrje në Qendrën Klinike Universitare është bllokuar për vetura, ku u krijua tollovi dhe nervozë pasi që vozitësit nuk ishin njoftuar.

Në QKUK kanë thënë se kjo hyrje do të hapet sërish, me përfundimin e projektit të digjitalizimit të të gjitha pikave hyrëse dhe dalëse.

Me këtë po synohet të zgjidhen të gjitha problemet e deritanishme të shfrytëzimit të qëndrimit në kampusin qendror të mjekësisë në Kosovë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball