Mbyllet ndeshja e Kupës së Kosovës, kjo skuadër kualifikohet në çerekfinale – Lajmi.net
Mbyllet ndeshja e Kupës së Kosovës, kjo skuadër kualifikohet në çerekfinale
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:11, 21 February 2017
Trepça kualifikohet në çerekfinalen e Digjitalb Kupës së Kosovës, pas triumfit në Ferizaj ndaj Flamurtarit.

Mitrovicasit fituan pas ekzekutimit të penalltive 5:4.

Koha e rregullt dhe vazhdimet u mbyllën pa gola, 0:0.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Kupa e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2