Mbyllet gjithçka, subjektet politike dorëzuan aplikacionet në KQZ – Lajmi.net
Mbyllet gjithçka, subjektet politike dorëzuan aplikacionet në KQZ
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 0:22, 20 May 2017
Në ora 00:00 është mbyllur afati i dorëzimit të aplikacioneve dhe listave me kandidatët për deputetë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Janë 26 subjekte që kanë dorëzuar listat para mesnatës, njofton Klan Kosova.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka konfirmuar se bëhet fjalë për pesë koalicione, 19 parti dhe dy iniciativa qytetare.

Fjalët kyçe: KQZ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan