Mbyllet Gjermani – Francë, goli në fund vendos ndeshjen – Lajmi.net
Mbyllet Gjermani – Francë, goli në fund vendos ndeshjen
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:42, 14 November 2017
Franca dhe Gjermania kanë barazuar sonte.

Ndeshja në Koln u mbyll 2:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy golat u shënuan për mysafirët u shënuan nga sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette.

Ndërkohë, për gjermanët realizuan Werner dhe Stindl në minutat shtesë.

https://t.co/HXphNA3Sq9

Fjalët kyçe: Franca, Gjermania

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3