Prishtina hesht Prizrenin, fiton finalen e dytë – Lajmi.net
Prishtina hesht Prizrenin, fiton finalen e dytë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:50, 17 May 2017
Sigal Prishtina e ka fituar finalen e dytë të "play-off"-it.

Prishtinasit e kanë mposhtur Bashkimin në palestrën “Sezai Surroi’.

Rezultati përfundimtar i sfidës ishte 78:73 në të mirë të mysafirëve, përcjellë “Lajmi.net”.

Tani rezultati i serisë finale është i barabartë, 1:1.

Ndeshja e kthimit zhvillohet në fundjavë në kryeqytet. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bashkimi, Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball