Mbyllet Azerbajxhan-Kosovë, ky është rezultati – Lajmi.net
Mbyllet Azerbajxhan-Kosovë, ky është rezultati
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:53, 14 November 2017
90-miuntëshi u mbyll pa gola, 0:0.

Është mbyllur ndeshja mes Azerbajxhanit dhe Kosovës.

Sfida e zhvilluar në kuadër të kualifikimeve për Evropianin 2019, përfundoi baras, përcjellë “Lajmi.net”.

90-miuntëshi u mbyll pa gola, 0:0.

Pas humbjes dëshpëruese nga Izraeli në shtëpi, 4:0, ky është një rezultat pozitiv për djemtë e Rafet Prekazit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kosova U21

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3