Mbyllen ndeshjet, rezultate të papritura në Superligë – Lajmi.net
Mbyllen ndeshjet, rezultate të papritura në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:54, 19 March 2017
Trepça '89 e ka shkatërruar Trepçën në derbin lokal të Mitrovicës.

89-shi fitoi në “Riza Lushta” me rezultat të thellë, 6:1.

Sfida e mbijetesës mes Ferizajt dhe Lirisë u mbyll pa gola, 0:0.

Ndërkohë, Besa mposhti Gjilanin 1:0.

E diel
Trepça ’89-Trepça 6:1
Ferizaj-Liria 0:0
Besa-Gjilani 0:1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball