Mbyllen ndeshjet e Vala Superligës, rezultate befasuese – Lajmi.net
Mbyllen ndeshjet e Vala Superligës, rezultate befasuese
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:55, 10 May 2017
Janë mbyllur pesë ndeshje të Vala Superligës.

Llapi ka fituar ndaj Feronikelit 2:0, për të dalë në vendin e tretë.

Prishtina ka shënuar fitore ndaj Lirisë në shtëpi 3:1, ashtu sikur Gjilani kundër Drenicës 4:1, përcjellë “Lajmi.net”.

Trepça ka humbur finalen e fundit, duke mos arritur të fitojë ndaj Dritës, 1:1.

Sfida tjetër mes skuadrave të fundit të tabelës, Hajvalia-Ferizaj, është mbyllur 0:1.

Sot
Gjilani-Drenica 4:1
Hajvalia-Ferizaj 0:1
Llapi-Feronikeli 2:0
Prishtina-Liria 3:1
Trepça-Drita 1:1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels