Mbyllen ndeshjet e Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet – Lajmi.net
Mbyllen ndeshjet e Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:35, 19 February 2017
Prishtina është kualifikuar në çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Prishtinasit mposhtën Vëllaznimin në Gjakovë me rezultat minimal 1:0, me golin e Liridon Lecit nga penalltia.

Liria ka bërë detyrën në Prizren, duke mundur Bashkimin e Ligës së Dytë 2:0, falë dopietës së Liridon Fetahajt, përcjellë “lajmi.net”.

Ndërkohë, Besa-Drita është mbyllur baras 1:1 dhe sfida ka shkuar në vazhdime. Për pejanët realizoi Diar Miftaraj ndërsa për gjilanasit, Përparim Livoreka. /Lajmi.net/

Vëllaznimi – Prishtina 0:1
Besa – Drita 1:1
Liria – Bashkimi 2:0
Flamurtari – Trepça -:- (nuk është zhvilluar)

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Kupa e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion