Mbyllen gjysmëfinalet, kjo është finalja e madhe e Kupës së Kosovës – Lajmi.net
Mbyllen gjysmëfinalet, kjo është finalja e madhe e Kupës së Kosovës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:59, 19 April 2017
Llapi-Besa është finalja e Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Llapi u kualifikua pas fitores ndaj Drenicës, 4:1.

Në ndeshjen tjetër, Besa deklasoi Trepçën 6:0. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Kupa e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2