Mbyllen edhe katër ndeshjet tjera të Superligës, rezultate befasuese – Lajmi.net
Mbyllen edhe katër ndeshjet tjera të Superligës, rezultate befasuese
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:55, 11 March 2018
Më poshtë i keni rezultatet komplete.

Janë mbyllur edhe katër ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Trepça ’89 dhe Drita kanë barazuar 1:1 në Mitrovicë, shkruan “Lajmi.net”.

Liria ka mposhtur Llapin në Podujevë, 2:0.

Vëllaznimi ka fituar në Gjakovë ndaj Flamurtarit, 2:0.

Ndërkohë, Gjilani mundi minimalisht Vllazninë, 1:0.

Rezultatet komplete:

Besa-Prishtina 1:3
Llapi – Liria 0:2
Vëllaznimi – Flamurtari 2:0
Gjilani – Vllaznia 1:0
Trepça ’89 – Drita 1:1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO