Mbyllen dy ndeshjet, një rezultat i papritur në Superligë – Lajmi.net
Mbyllen dy ndeshjet, një rezultat i papritur në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:53, 3 May 2018
Flamurtari ka shënuar fitore të madhe në Pejë, duke mposhtur Besën 4:0.

Golat për kuqezinjtë i realizuan Ajzeraj, Mendes, Shillova dhe Statovci, derisa ky trepikësh i largon prishtinasit në tri pikë nga Besa.

Në anën tjetër, fitore në udhëtim ka shënuar edhe Vëllaznimi.

Gjakovarët triumfuan 2:0 ndaj Vllaznisë së Pozheranit në udhëtim.

Golat për Vëllaznimin i shënuan Henry Chibuze dhe Lekë Vula.

Sot:
Besa – Flamurtari 0:4
Vllaznia – Vëllaznimi 0:2.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO