Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, një befasi – Lajmi.net
Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, një befasi
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:24, 8 September 2017
Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Llapi dhe Gjilani kanë luajtur baras, 1:1 në “Zahir Pajaziti”.

Në Drenas, Feronikeli e mundi mezi Besën, 2:1, përcjellë “Lajmi.net”.

E shtunë
Llapi – Gjilani 1:1
Feronikeli – Besa 2:1

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels