Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet – Lajmi.net
Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:24, 26 October 2017
Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Besa dhe Gjilani kanë barazuar në Shahin Haxhiislami pa gola, 0:0.

Ndeshja tjetër mes Feronikelit dhe Vllaznisë ka prodhuar fitues, përcjellë “Lajmi.net”.

Feronikeli fitoi 3:0 në Gjilan ndaj pozheranasve.

Sot
Besa – Gjilani 0:0
Vllaznia – Feronikeli 0:3

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3