Mbyllen 4 ndeshjet e ditës në Superligë, këto janë rezultatet – Lajmi.net
Mbyllen 4 ndeshjet e ditës në Superligë, këto janë rezultatet
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:59, 29 October 2017
Janë mbyllur katër ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Lideri Llapi ka mposhtur Vllazninë me përmbysje, 4:1, përcjellë “Lajmi.net”.

Trepça ’89 ka mundur Lirinë në shtëpi, 2:0.

Fitore në shtëpi ka arritur edhe Drita, 2:0 ndaj Besës.

Drenica ka befasuar Vëllaznimin në minutat e fundit, duke marrë një barazim në Gjakovë, 1:1.

Sot
Llapi-Vllaznia 4:1
Trepça ’89-Liria 2:0
Drita-Besa 2:0
Vëllaznimi-Drenica 1:1. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball