Mbushet stadiumi! Shakira me performancë të ‘zjarrtë’ në Stamboll – Lajmi.net
Mbushet stadiumi! Shakira me performancë të ‘zjarrtë’ në Stamboll
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:21, 12 July 2018
Në kuadër të turnet të saj, këngëtarja kolumbiane, Shakira ka performuar në Turqi.

Në stadium në Stamboll ishin mbledhur një numër i madh i njerëzve për ta dëgjuar dhe në një video e cila po qarkullon në mediat turke shihet se atmosfera ka qenë e ‘zjarrtë’, shkruan lajmi.net

Këngëtarja e shumë hiteve, zëri i botërorit 2010, nëpërmjet një kollazhi fotografish në Instagram tha se ishte një ndjenjë e mirë për të performuar para publikut turk.

”Çfarë ndjenje të performosh në këtë stadium, në mesin e të gjithë juve”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO