Mbledhen së bashku, befason të gjithë me zërin e tij (Video) – Lajmi.net
Mbledhen së bashku, befason të gjithë me zërin e tij (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:14, 7 August 2017
Ky djalosh ka mahnitur të gjithë me zërin e tij, kur papritur filloi të këndojë në shkollë, shkruan lajmi.net

Të mbledhur së bashku, nën përcjellje të kitarës, djaloshi nisi të këndojë ndërsa të gjithë heshtën për ta dëgjuar.

Natyrisht, i pashmangshëm ka qenë reagimi pozitiv i tyre pasi përfundoi këngën dhe në disa momente kur ai ngeci në mes të saj, nga që kishte harruar tekstin.

Shikoni videon për të parë performancën e tij. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Djalosh, Shkolle,

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool