Mbijetesë me 35 euro (Video) – Lajmi.net
Mbijetesë me 35 euro (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 22:23, 28 February 2017
Rifatie Canolli mbeti e vetme me vajzën e saj 13 vjeçare , pas vdekjes së bashkëshortit.

Ajo ishte e lodhur dhe e mërzitur nga pamundësia për një jetë më të mirë.

E vetmja mundësi financiare sipas saj është ndihma që merr nga të afërmit si dhe sociali në vlerë prej 35 euro, por sipas saj këto janë të pamjaftueshme për të mbuluar shpenzimet e kësaj familje.

Fjalët kyçe: Rifatie Canolli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble