Mbi re në Abu Dhabi – Lajmi.net
Mbi re në Abu Dhabi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:10, 12 March 2018
Në Emiratet e Bashkuara Arabe, Xhamia e Madhe pothuajse ishte mbuluar tërësisht me mjegull.

 

Në fakt, kjo ishte pikërisht ajo çfarë dëshironte fotografi Shanof K.

”Është dashur të pres një vit të tërë për ditën perfekte që ta realizoj këtë fotografi. Duke e parë këtë pamje ishte më shumë se magjike,” tha ai.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO