Mbi 2 mijë vende të lira në Panairin e Punës 2017 – Lajmi.net
Mbi 2 mijë vende të lira në Panairin e Punës 2017
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:37, 18 May 2017
Ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, përmes një postimi në Facebook ka treguar se në panairin e punës janë mbi 2 mijë vende të lira të punës.

Ai ka treguar se edhe Agjencioni i Punësimit i Gjermanisë do të jetë prezent në panair.

Postimi i plotë i Abdixhikut:

Neser Panairi i Punës. Mos e leni pa dal. Mbi 2000 vende të lira pune.

Mundësi e mirë të takoni punëdhënësin e juaj të ardhshëm, të konsultoheni me këshilltarët e punësimit dhe të siguroni kontrata atraktive.

Agjencioni i Punësimit i Gjermanisë gjithashtu do të jetë prezent në panair.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble