Mbi 120 mysafirë ikin nga restoranti pa paguar – Lajmi.net
Mbi 120 mysafirë ikin nga restoranti pa paguar
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:52, 12 March 2017
Më shumë se 120 mysafirë që ndodheshin në një restorant në qytetin në veriperëndim të Spanjës përnjëherë kanë ikur nga restoranti pa paguar llogarinë, ka bërë të ditur pronari.

Mysafirët rumunë, të cilët kishin paguar depozitë prej 900 eurosh, kanë ikur në grup nga restoranti “El Karmen” në Bembibre në momentin kur ishte dashur të shërbehet deserti, transmeton BBC.

“Kjo ka ndodhur për një minutë. Kjo është diçka që e kanë planifikuar dhe të gjithë kanë ikur si në stampedo”, ka thënë pronari, duke shtuar se mysafirët i kanë mbetur borxh më shumë se dy mijë euro.

Policia ka bërë të ditur për gazetën spanjolle “El Pais” se ende nuk kanë arritur të gjejnë askënd nga mysafirët që kishin ikur.

Fjalët kyçe: Dasmë, pa pagese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2